در نامه‌ای به رئیس جمهوری؛مقتدایی: هنوز مددجویان بهزیستی عیدی خود را دریافت نکرده‌اند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری از پرداخت نشدن عیدی مددجویان بهزیستی انتقاد کرد.

به گزارش شنیدستم، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی رییس جمهور به شرح زیر است:

«همانگونه که مستحضرید از سال جدید حدود ۱۲ روز گذشته ولی همچنان مددجویان مظلوم و عزیز بهزیستی عیدی خود را دریافت نکرده اند و در تماس با دفاتر نمایندگی از عدم توجه دولت گلایه مندند.

پیگیری های مکرر اینجانب نشان می دهد که تا روز ۲۸ اسفندماه ، برخلاف تکالیف قانونی، صرفا ۶۱ درصد از منابع سازمان بهزیستی توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص پیدا کرده است.

پیشتر در خصوص حقوق معلمان با جنابعالی مکاتبه داشتم و همگان از عزم جدی جنابعالی در حمایت از اقشار مختلف آگاهند ولی جای سوال است که چه افرادی در سازمان برنامه و بودجه با اقدامات و بی تدبیری های خود در تلاشند که از سرمایه اجتماعی دولت جنابعالی بکاهند.

سازمان برنامه و بودجه صدای جامعه معلولان را نمی شنود، لذا مستدعی است دستور فرمایید با قید فوریت بررسی و اقدام لازم بعمل آید و اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده مطلع نمایند.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *