رئیسی: وزیر اقتصاد بر عملکرد صحیح بازار بورس نظارت کند

رئیس‌جمهوری با اشاره به تاثیر بازار بورس بر سایر بازارها، بر مدیریت وزیر اقتصاد در هماهنگ کردن همه بخش‌های مرتبط با هدف عملکرد صحیح آن تاکید کرد.

به گزارش شنیدستم، سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیات دولت، با اشاره به تصمیمات اخیر شورای‌ عالی مسکن و نزدیکی فصل جابجایی‌ها، از وزیر مسکن خواست با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط، تدابیر لازم را برای تسهیل شرایط تامین مسکن مورد نیاز مستاجران در نظر گیرد.

رئیس‌جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تاثیر بازار بورس بر سایر بازارها، بر مدیریت وزیر اقتصاد در هماهنگ‌کردن همه بخش‌های مرتبط برای عملکرد صحیح این بازار تاکید کرد.

رئیسی در ابتدای این جلسه از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد و آن را نشانه همبستگی ملی در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی دانست.

او در بخش دیگری از سخنانش از خدمات و تلاش‌های مسعود میرکاظمی در سازمان برنامه و بودجه قدردانی کرد و مهم‌ترین اقدامات انجام شده در دوره مدیریت او را تدوین بودجه انقباضی برای سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ و پیشگیری از ناترازی‌ها و کسری بودجه با وجود مشکلات اقتصادی عنوان کرد.

رئیس‌جمهوری در این جلسه ستاد اطلاع‌رسانی‌ و تبلیغات اقتصادی کشور را مکلف کرد با تبیین دقیق و به‌موقع تصمیمات دولت و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، اقدامات لازم را به‌منظور پیشگیری از تشتت خبری در حوزه اقتصادی انجام دهند.

رئیسی با قدردانی از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن در ماه رمضان، بر لزوم اجرای برنامه‌های فراگیر و موثر در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در کشور تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *