هیأت نظارت اظهارات علیرضابیگی را کذب تشخیص داد

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح کرد:
پرونده در دستگاه قضایی رسیدگی می‌شود

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت که هیات نظارت بعد از بررسی اظهارات آقای علیرضابیگی، ادعای او درباره تحویل خودرو به نمایندگان را کذب تشخیص داد و پرونده او در دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. 

به گزارش شنیدستم، موسی غضنفرآبادی با اشاره به جلسه امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای بررسی ادعای تحویل  خودروی شاسی بلند به نمایندگان در زمان استیضاح اول سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دراین جلسه آقای علیرضابیگی بیان کرد که نگفته  تحویل ادعایی خودروها برای پس گرفتن امضای استیضاح بوده است.

غضنفرآبادی اضافه کرد: همچنین آقای علیرضابیگی مستندی برای اثبات ادعای خود به این هیئت ارائه نکرد و در مقابل مطالبه اعضای هیئت، تنها لیستی را ارائه کرد که اولا فاقد اسامی 75 نماینده بود، ثانیا ارتباطی بین ادعای مطرح شده و استیضاح وجود نداشت و ثالثا فاقد ارزش حقوقی بود.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: بر این اساس ادعای ایشان مبنی بر پس گرفتن امضای استیضاح وزیر صمت توسط 75نماینده در قبال گرفتن خودرو کذب تشخیص داده شد و موضوع اظهارات کذب ایشان در دستگاه های قضایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

غضنفرآبادی در پایان بیان کرد:  در صورتی که مستنداتی مبنی بر تخلف نماینده ای به هیئت برسد، هیات نظارت حتما مورد بررسی قرار خواهد داد و با متخلف احتمالی مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *