نکونام: قرارداد من و دو بازیکن استقلال را از باشگاه برده اند!


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قرارداد من در باشگاه نیست و آن را برده‌اند.

شنیدستم/ به گزارش تسنیم، جواد نکونام پس از برتری 3 بر صفر استقلال مقابل پیکان در دیدار تدارکاتی گفت: بازی دوستانه پیش فصل بود و با توجه به اینکه زبیر نیک‌نفس و امید حامدی‌فر مصدوم بودند به چند بازیکن جوان دیگر زنگ زدیم تا علاوه بر نفرات جوان قبلی امروز بیایند و بتوانیم دو تیم داشته باشیم و همه بازی کنند. سعی می‌کنیم با توجه به اینکه بازیکنان در دوران بدنسازی هستند، شرایط آنها را بهتر کنیم.

* قرارداد من را برده‌اند!

وی درباره نقل و انتقالات عنوان کرد: می‌خواهم خیلی باز و شفاف صحبت کنم. همه صحبتم برای هواداران استقلال است، چون من هر چه دارم، از آنهاست و الان هم که اینجا هستم، به خاطر این عزیزان است. به عنوان سرمربی استقلال و در کنار هواداران صحبت می‌کنم تا بدانند که در این باشگاه چه خبر است. از روزی که شروع کردیم، سعی کردیم، کارمان را به بهترین شکل انجام دهیم، ولی هیچ اتفاقی در این باشگاه نیفتاده و نخواهد افتاد. چه اتفاق مثبتی برای من رقم زدند و چه کاری برای من انجام داده‌اند؟ آقای خطیر تازه آمده، ولی من به شما می‌گویم قرارداد من در باشگاه نیست. قرارداد محمدی و آرمین سهرابیان هم در باشگاه نیست. من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. واقعاً یک نفر می‌تواند به راحتی اسناد یک باشگاه را با خودش ببرد؟ خنده‌دار است، ولی من و هواداران استقلال باید به خاطر این اتفاقات گریه کنیم.

* هیچ‌کدام از بازیکنان مدنظرم را نگرفته‌اند

نکونام ادامه داد: می‌گویم بازیکن می‌خواهم و الان هم اسم می‌آورم تا فردا نگویند که نکونام بازیکن نخواست. ما لیست اولیه دادیم، ولی هیچ کدام از بازیکنان جذب نشدند. مهرداد محمدی هم که آمد، من خودم با هر دو برادر (مهرداد و میلاد) صحبت کردم و کریمی با مهرداد قرارداد بست که این واقعاً کار بزرگی بود.

سرمربی استقلال با اشاره به جذب آرمین سهرابیان تصریح کرد: ما با او صحبت کردیم، چون مدافع وسط نداشتیم. مرادمند و غلامی قرارداد نداشتند و سیلوا هم که رفته بود. ما سه مدافع میانی می‌خواستیم که باید دو نفر از آنها را جذب می‌کردیم که فقط یک نفر را به خدمت گرفتیم. بقیه هم به تیم‌های دیگر رفتند.

* طوری حرف می‌زنند که بازیکن پشت سرش را هم نگاه نمی‌کند

نکونام گفت: سعید عزت‌اللهی و رضا اسدی را می‌خواستیم. در واقع هیچ‌کدام از بازیکنانی را که خواستیم، نگرفته‌اند. حتی بازیکن که قرارداد دارند، بر سر تمرینات نمی‌آیند، آن وقت می‌گویند که دو، سه روز بگذرد و بعدش بازیکن می‌گیرند. کجا می‌خواهید بازیکن بگیرید؟ تمام شد آقا! تیم باید سه هفته دیگر بازی کند و این هوادار از من نتیجه می‌خواهد. نتیجه نیز همین بازیکن است. گفتیم دو وینگر خوب‌مان (قایدی و محبی) جدا شده‌اند. اول که گفتم اینها نباید جدا شوند، اما گفتند درست می‌شود که در نهایت رفتند. بازیکن جدید هم که مثل امیرحسین حسین‌زاده می‌خواهیم، می‌گویند گران است. خالدآبادی را می‌خواهیم، می‌گویند گران است. می‌گوییم فلان بازیکن، می‌گویند گران است. با بازیکن جلسه می‌گذارند، او می‌گوید 20 میلیارد، آن وقت مسئولان تیم ما می‌گویند «می‌توانی 8 میلیارد بگیری؟». طوری حرف می‌زنند که بازیکن می‌رود و پشت سرش را نگاه نمی‌کند. 4 بازیکن به من بگویید تا آنها را جذب کنم. الان که بازیکنان تمام شده‌اند.

* هیچ‌کسی قرارداد ندارد

وی یادآور شد: مربی بدنساز من نیامده است؛ مربی‌ای که 16 سال در لالیگا کار کرده. مشکل تنها قرارداد من نیست، کادرم قرارداد ندارد، دکتر هم ندارد، ماساژور ندارد، تدارکات ندارد، در واقع هیچ‌کس قرارداد ندارد. حسین مرادمند بدون قرارداد به تمرین آمد، به او گفتم تمرین نکند، چون اگر فردا مصدوم شود، هیچ‌کس در باشگاه به او نگاه هم نمی‌کند. آنها مثل من فوتبالی نیستند که دست نوازش بر سر کسی بکشند.

* می‌گویند تیم پنجم شود!

نکونام اظهار داشت: تیم من در دوران بدنسازی، بهترین بدنساز آسیا را در کنار خود ندارد، بعد هم می‌گویند گران است. تیم‌های دیگر چگونه خرج می‌کنند؟ برای تیم‌های دیگر ارزان است، برای ما گران؟ به من می‌گویند تیم ما قهرمانی نمی‌خواهد، من هم گفتم آدمی نیستم که برای قهرمانی نجنگم. من تیم قوی می‌خواهم و باید برای قهرمانی هم بجنگم. برای قهرمانی می‌جنگم، نه اینکه قول قهرمانی بدهم. سعی می‌کنم سال اول برای قهرمانی بجنگم و اگر قهرمان نشدم، برای سال دوم قول می‌دهم. می‌گویند که تیم پنجم شود، مگر این هوادار تحمل این چیزها را دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *