دستگیری اولین سارق پایتخت در سال جدید/ موادفروش‌های جوادیه بازداشت شدند

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اولین سارق در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت که عملیاتی دیگر نیز یک فروشنده موادمخدر دستگیر شده است.

به گزارش شنیدستم، سرهنگ محمد گودرزی دراین‌باره گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که به یکدستگاه خودرو سواری که به صورت غیر معمولی در حال حرکت بوده مشکوک شده  و برای بررسی موضوع به آن نزدیک شدند.

وی با بیان اینکه متهم به محض روئیت ماموران با سرعت از محل متواری شد، گفت: در ادامه و  در جریان در یک تعقیب و گریز متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، همچنین محل سکونت وی نیز با مجوز قضایی مورد بررسی قرار گرفت که در جریان بازدید از محل یک دستگاه خودرو سرقتی کشف و ضبط شد. همچنین در بررسی اولیه از داخل خودروی متهم آلات و ادوات سرقت، مقدار ۴۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه و تعدادی ضبط و باند سرقتی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال هم کشف و ضبط شد.

گودرزی افزود:‌ متهم که ۳۶ سال سن داشت در جریان بازجویی‌ها به سرقت خودرو در روز جاری و سه سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد که مالباختگان آن نیز شناسایی شدند. این فرد دارای سوابق سرقت و تحمل حبس در زندان بود و درحال حاضر تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی وی ادامه دارد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت همچنین از دستگیری دو فروشنده مواد مخدر وکشف مواد مخدر از نوع شیشه از وی خبر داد و گفت:‌ ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه مطلع شدند که فردی در محله با ایجاد پاتوق اقدام به فروش مواد مخدر کرده است که در همین راستا رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر که پاتوق معتادان هم بود، اعزام شده و در یک عملیات منسجم پلیسی دو نفر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این افراد در حین دستگیری اقدام به درگیری با ماموران کردند اما در نهایت تسلیم شدند.

گودرزی افزود: متهمان دستگیر شده ۲۳ و ۳۳ سال سن و دارای سابقه کیفری و تحمل حبس در زندان بودند. این افراد در لحظه دستگیری مقدار ۲۵۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط شد. و هر دو نفر پس از اعتراف به جرم خود برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *