قیمت خودرو امروز ۶ تیر ۱۴۰۳/ بازار خودرو در انتظار سرنوشت انتخابات


قیمت خودرو، امروز، چهارشنبه، 6 تیر 1403، بدون هیچ‌گونه تغییری کار خود را آغاز کرد. با توجه به تعطیلی یک روزه قیمت خودرو‌ها ثابت باقی ماندند.

شنیدستم/ به گزارش تجارت‌نیوز؛ قیمت خودرو امروز، چهارشنبه، 6 تیر1403، با ثبات گزارش می‌شود. به نظر می‌رسد فعالان این بازار در انتظار تعیین سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری 1403 هستند. البته تعطیلی روز گذشته نیز در رکود بازار امروز بی‌تأثیر نیست. 

قیمت خودرو‌های داخلی
بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز کار خود را بدون تغییر آغاز کرد.

سورن پلاس (ESP) و دنا پلاس توربو 6 سرعته از محصولات خوب ایران خودرو، بدون تغییر نسبت به روز گذشته هر کدام به ترتیب با قیمت 745 میلیون تومان و 933 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو پارس TU5 و پژو 207 اتوماتیک پانوراما از پرطرفدارترین محصولات این شرکت، با حفظ تعادل نسبت به روز گذشته به قیمت 879 میلیون تومان و 979 میلیون تومان به فروش می‌رسند.

ساینا S و کوییک S از محصولات شرکت سایپا، با ثبات کامل هر کدام به نرخ 426 میلیون تومان و 412 میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

شاهین G (سانروف) از دیگر محصولات، نسبت به روز گذشته با قیمت ثابت 722 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

قیمت خودرو‌های مونتاژی
خودرو‌های مونتاژی همانند محصولات داخلی در ثبات کامل به سر می‌برند.

X33 کراس (دستی) و آریزو 6 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده‌اند و هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و 31 میلیون تومان و یک میلیارد و 584 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو7 پرو پرمیوم و تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده‌اند. و هر کدام با قیمت یک میلیارد و985 میلیون تومان و دو میلیارد و 999 میلیون تومان به فروش می‌رسند

جک S5 و کی‌ام‌سی J7 در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و 635 میلیون تومان و یک میلیارد و 730 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و390 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *